Cookievoorkeuren zijn momenteel gesloten.
x
Menu
Jen Kingwell Designs
Een set foundation papers van Jen KIngwell Designs om het block Point Addis uit het boek Quilt Recipes te maken. Er zitten 30 sheets in een verpakking.
Momenteel niet leverbaar
Jen Kingwell is een toonaangevende Australische quiltontwerpster met een geheel eigen en direct herkenbare stijl. Haar ontwerpen kenmerken zich door speelse vormen, rijke texturen en een tijdloze uitstraling, waarbij traditionele patchworktechnieken worden gecombineerd met een moderne benadering. Hierdoor zijn haar quilts geliefd bij quilters over de hele wereld.
Naast haar quiltpatronen en acryl templates ontwerpt Jen Kingwell exclusieve stofcollecties voor Moda Fabrics. Eén van haar meest iconische collecties is Lollies, een kleurrijke en veelzijdige serie die inmiddels is uitgegroeid tot een absolute favoriet binnen de quiltcommunity. De stoffen van Jen Kingwell staan bekend om hun harmonieuze kleurgebruik en perfecte combinatie met haar quiltontwerpen.
Wensleydale Foundation Papers - kopie
GP191pastel
PJ053lime
GP092jade
GP59white
GP067black
PJ062 moss
Bellen
Facebook
Instagram
-