opc_loader
Onze winkel...

Bezoek ook eens onze winkel in Lochem waar we nog meer keuze hebben dan wat we in onze webshop hebben staan. Wij zijn geopend van dinsdag t/m vrijdag van 10:00 - 15:30 uur.

Albert Hahnweg 28 | Lochem  0573 745001

Kaffe Fassett Collective

We hebben meer dan 600 stoffen van Kaffe Fassett Collective in onze collectie. Naast de schitterende stoffen van de ontwerper Kaffe Fassett zelf, zijn er ook stoffen van Brandon Mably en Philip Jacobs. Deze ontwerpers leveren het artwork aan waarbij Kaffe Fassett de kleuren bepaald uit het palet waar hij al meer dan 25 jaar mee werkt. Hierdoor zijn ze altijd goed onderling te combineren! Kaffe Fassett brengt 2 nieuwe collecties per jaar uit.

booklet Imperial Blooms

Geïnspireerd door het hoogversierde Suzani-tribale textiel dat in Centraal-Azië is gemaakt, is Imperial Blooms met een afmeting van 41 x 41 inch, een wandkleed gemaakt van handgeverfde wol, fluweel, evenals katoenen stoffen. Imperial Blooms bevat meer dan dertig siersteken, die zich lenen voor de schoonheid van het Suzaanse kunstenaarschap.

Boeken kunnen niet geruild worden.

25,00
Laatst bekeken items